Zahradnický portál zeleň.cz

vše o zahradě a zahradničení


Navigace:


Akce

Česnekové slavnosti Rosice 2013

Gurmánský festival s výrazným kulturním aroma.

Z programu:

9:00 Otevření česnekového jarmarku - prodej různých odrůd česneku od pěstitelů z ČR a SK, prodejní výstava česnekového aranžmá, stánky řemeslníků, literatura o česneku, koření a pochutiny, česnekové speciality z Masozávodu Hadač a Zapletal, česnekový bufet - bramboráky, klobásy na grilu, topinky s česnekem, česnečka, langoše, pivo, burčák, rybízové víno, grilované ryby...

9:00 - 17:00 Vajnorský okrašlovací spolok - folklórní pásmo Dožínky (SK), výtvarné dílny v SVČ, divadlo pro děti - pohádka O Smolíčkovi, Rákosníček Omice - dětský folklórní soubor, cimbálová skupina Omičan, předání cen města Rosic, akordeonové vystoupení ZUŠ Rosice, mažoretky Anife, UJS žonglérské vystoupení, country skupina Seveři, folková skupina Švédova trojka, divadlo pro děti - pohádka O Neotesánkovi, 100% živá hudba Tremolo.

Po celý den prohlídky zámku, výstava skla z rosické sklárny, možnost návštěvy protiatomového krytu. Bude zpřístupněna zámecká zahrada a středověká vesnice v zámeckém příkopu. Můžete se těšit na tradiční rosické placky. Pro děti skákací hrad a trampolíny.

Informace o akci

KDY:21.9.2013 - 21.9.2013
KDE:Zámek, zámecké nádvoří Rosice
 Žerotíniovo nám. 1, 665 01 Rosice
 
VSTUPNÉ:30 Kč, děti do 3 let a ZTP zdarma
autor: autor: Petr Petr

datum poslední aktualizace: 1.9.2013 20:59    počet zobrazení: 1873

Poslat známému


Přihlášení

Přihlašovací údaje

Galerie rostlin

Corylus avellana
Corylus avellana

další rostliny


Vyhledávání

Hledaný text

Hlavní menu:

Info:


© 2020 zelen.cz