Zahradnický portál zeleň.cz

vše o zahradě a zahradničení


Navigace:


Akce

Výstava ZAHRADA VĚŽKY LÉTO

Milovníci přírody a zahrádkaření se můžou těšit na tradiční výstavu Zahrada Věžky. Výstava je unikátní tím, že se koná pod širým nebem v přírodě, v parku s národní památkou platanem javorolistým. Přijeďte si k nám výhodně nakoupit anebo odpočinout.
Strávíte u nás příjemné chvíle při procházce parkem a při obdivování květin, ovoce, zeleniny, regionálních potravin, okrasných rostlin, ovocných keřů a stromů a potřeb pro dům a zahradu.

Pro chvíle odpočinku využijete kryté posezení a zaposloucháte se do tónů živé hudby. Budou pro vás hrát oblíbené kapely, například Michal Tučný Revival Band, Drietomanka, Hanačka. Když dostanete chuť na něco dobrého, můžete ochutnat široký výběr lahodných skvostů, které se pyšní titulem „regionální potravina“.

I vaše děti či vnoučata si užijí příjemný den ve Věžkách u Kroměříže. Pod platanem na ně totiž bude čekat dětský koutek plný her a soutěží. Zde si dětičky užijí malování na obličej, zasadí si kytičky do květináčků. Věžky tvoří vstupní bránu do mikroregionu Morkovsko, jehož jsou součástí. 

Léto Věžky 2017Zahrada VěžkyZahradní krbLéto 2017

Informace o akci

KDY:2.8.2017 - 6.8.2017
KDE:Věžky u Kroměříže
 Věžky 61
 
WEB:www.vystava-vezky.cz
E-MAIL:info@vystava-vezky.cz
TELEFON:728599049
VSTUPNÉ:VSTUPNÉ: Dospělí – 80,- Kč Děti, studenti, důchodci, TP – 70,- Kč Rodinné vstupné (2 dospělí + 2 děti do 15 let) – 200,- Kč Držitelé průkazu ZTP/P a děti do 6 let – zdarma
autor: autor: ZAHRADA VĚŽKY ZAHRADA VĚŽKY

datum poslední aktualizace: 12.6.2017 16:00    počet zobrazení: 656

Poslat známému


Přihlášení

Přihlašovací údaje

Galerie rostlin

Forsythia x intermedia 'Arnold Dwarf'
Forsythia x intermedia 'Arnold Dwarf'

další rostliny


Vyhledávání

Hledaný text

Hlavní menu:

Info:


© 2018 zelen.cz