Zahradnický portál zeleň.cz

vše o zahradě a zahradničení


Navigace:


Galerie uživatelů

Užitečné bylinky

sušené květní kalichy po odkvětu
sušené květní kalichy po odkvětu

Zobrazit další galerie autora Diana

Poslat známému


Diskuze

Údaje pro odeslání příspěvku


Opište 3 černé symboly:
captcha imag  
zdravý a dobrý čaj

Tyto sušené kalichy jsem si dovezla z dovolené a začala jsem denně pít 1 litr čaje, protože mi moc chutná. Nedělám ho příliš silný a nesladím. Několik kalichů zaliji vařící vodou a nescezuji. Nechám klidně do druhého dne v čaji. Upravilo mi zažívání a už nemám řídkou stolici. Zřejmě mám Crohnovu nemoc, ale bojím se jít na vyšetření, proto hledám pomoc u Matky Přírody. Jaké má účinky vypisovat nebudu, protože je jich opravdu moc. Můžete si to ověřit na internetu. Teď budu hledat, kde ´Karkade´ nebo ´Rosselle herbal´ koupit.

Diana (23) 14.4.2013 17:51Reagovat na příspěvek

zdravý a dobrý čaj

Dobrý den Diano, Karkade, neboli sléz súdánský či ibišek súdánsky se dá u nás běžně koupit. Sama ho občas piju, chce ovšem hodně osladit, protože mě připdá hodně kyselý. Sléz sůdánský je také součástí mnoha ovocných čajů, protože čaj zbarví výrazně červeně. Jaké má léčivé účinky jsem ovšem netušila. U nás se dá pěstovat jako letnička. Přeji ať vám čaj pomůže. Helena

karkade.jpg

Helča (1) 16.4.2013 19:50Reagovat na příspěvek

zdravý a dobrý čaj

Jen bych dodala, že ve výborné kvalitě jsem ho objevila např. v Čajovně u Cesty v botanické zahradě v Troji. A ten sáček na foto od Helči pochází(pravděpodobně) právě odtud.

nepřihlášený 20.9.2013 10:20Reagovat na příspěvek

Přihlášení

Přihlašovací údaje

Galerie rostlin

Betula jacquemontii
Betula jacquemontii

další rostliny


Vyhledávání

Hledaný text

Hlavní menu:

Info:


© 2023 zelen.cz